Saturday, July 31, 2010

Suvine reis läände...

Seekord ei ole siin käsitööst mitte üks sõna:) Paar päeva tagasi jõudsime koju meie pisikeselt reisilt läände...hehee... käisime Haapsalus ja Hiiumaal. Ma olen siiani muljetest elevil ja panen mõne pildi ka siia vaatamiseks.

Haapsalus oleme käinud palju kordi, aga viimasest korrast on ikka hea jupp aega mööda läinud. Seda põnevam oli nüüd vaadata, mis vahepeal muutunud on ja mis kõik juurde on ehitatud. Imeilus linnake, kuhu tahaks alati tagasi minna...seda enam, et seal ka toredad sõbrad meid alati ootavad.


Promenaad on vapustavalt ilusaks tehtud ja eriti kaunis on see pimedas kui tuled säravad. Pärast hiiglasliku pizza söömist oli jalutuskäik öisel promenaadil väga mõjuv...nii hingele kui kehale:)Eriti võluvad mind sellised armsad ja romantilised kohvikud, milliseid võib seal mitmeid leida.
Edasi viis meid reis Hiiumaale, kus meid oodati juba kohvi ja koogiga:) Ma olen ääretult õnnelik, et olen leidnud "Isetegijast" armsa sõbra, tänu kellele me esimest korda Hiiumale sattusime. Mitmeid ilusaid kohti sai läbi käidud...siiani ainult pildilt nähtud Kõpu tuletorni "vallutasime" kohe esimesena.


Ja ka Tahkuna tuletornis käisime:Ei saa ka näitamata jätta imeilusat rookatusega majakest:


...ja tuulikut:Selles romantilises aidas veetsime öö, pikne paukumas kahel pool maja:)Ma olen hädaldanud, et teod pistavad meil aias taimed nahka...nüüd jääb veel tänada, et meil selliseid ei ole...


Palju huvitavat sai tehtud-nähtud selle reisi jooksul, väga tore oli! Aitäh teile sõbrad, et olemas olete ja koosveedetud aja nii põnevalt sisustasite!


13 comments:

 1. Väga armas reisikiri. Sinu jutu peale tuli minulgi tahtmine Hiiumaale minna, seni pole veel õnnestunud.

  ReplyDelete
 2. Armas reis. Haapsalu meeldib mulle ka väga. Satun sinna harva, aga siiski. Seal miski selline mõnus aura, need pistmajad ja meri.... Tahaks kohe pika kleidi selga panna ja pitsilise päikesevarju kätte võtta ja minna mere äärde jalutama... :)

  ReplyDelete
 3. Nii tore reisikiri ja väga vahvad pildid! Aitäh jagamast!:)

  ReplyDelete
 4. Mõnus oli lugeda :) Haapsalus käisime isegi nädalake tagasi ja väga head mälestused jäid sellest. Käime perega igal suvel kord-paar Haapsalus ja naudime sealset olustikku väga.
  Hiiumaalegi tahaks taas minna. Juba 6aastat viimasest käigust möödas ... Tänud vahva reisikirja ja suurepäraste fotode eest!

  ReplyDelete
 5. Vau, jälle oled sa minust ette jõudnud, aga pole hullu, ma ahvin sind kohe järele :D

  ReplyDelete
 6. Tänan, sõbrad! Tore, et teile meeldis mu pisikest reisikirja lugeda:)
  Meeli...kuhu sa reisid, kas sama reisisiht?

  ReplyDelete
 7. Eks ma sinna kanti sihin jah :P

  ReplyDelete
 8. Nii tore pildiseeria ja hästi põnev oli muljeid lugeda muudkui lugesin ja kerisin ja ikka uuesti ja uuesti :)Mina tänan sind, et mul olemas oled ja sinuga oli nii tore !

  Ave- Marii

  ReplyDelete
 9. Imeilus linnake, kuhu tahaks alati tagasi minna...Vaat see on väga tabavalt öeldud. Ja muide, nüüd olen veeeeeeeeeeel kadedam, kui pildid nähtud. Oma käik tuleb meelde.Tänud selle ilu jagamise eest!

  ReplyDelete
 10. Ave-Marii, mul oli sinu juures väga tore, ootan nüüd väga uut kohtumist meie juures. Õnneks pole kaua oodata:)
  Ave, võta aga Haapsalu uuesti plaani..seal on nii palju vaadata ja teha.

  ReplyDelete
 11. Oh kui mõnus lugemine ja pildid ka! Tuleb kohe reisituju peale aga pole pääsu hetkel!

  ReplyDelete
 12. Õige- Haapsalus ju uus promenaad! Vot ja mõtlen siin, kuhu augustis üks näd vah sõita.
  Teie ööbimiskoht (aidake) avaldas muljet. ;)
  Reisimuljeid on põnev lugeda.

  ReplyDelete
 13. Aitäh, Moni!
  Nele, mine kindlasti Haapsallu...väga armas koht. Lossi juures on lastele väga kihvt mänguväljak ehitatud, mereteemaline...kindlasti väga põnev tüdrukutele! Sa ei kahetse kui veedad Haapsalus nädalavahetuse:)

  ReplyDelete