Saturday, March 27, 2021

Vanast uus.

 

Seekord tuleb juttu mööblist. Juba hea hulk aega tagasi päästsin tulesurmast ühe vana tooli, pärit 60-ndatest. Aasta oli siis 2012 kui tooli koju tarisin. Olin hirmus entusiasmi täis, et hakkan seda kohe taastama ja natuke tegin algust ka... eemaldasin vana katte ja lammutasin tooli laiali. Ja sinna see jäi... hoog läks üle, õiget ideed polnud ja hetkel polnud seda tooligi õieti tarvis. 

Aga nüüd... retro on moes ja see tool on igati sobilik praeguses ajas. Kuna me praegu oleme kaasaga "mööblilainel" ... nii üht kui teist on enda tarbeks valminud ja mõned esemed said restaureeritud (sellest edaspidistes postitustes), siis võtsime tooli ka ette ja nüüd on valmis. Ei läinud kümmet aastatki selle tooliga :)

 

Meil ei olnud plaanis täpselt algselt taastada, tegime väikesed muudatused ka. Nööbid panime seljatoele ja käetoed said veidi teise kuju ning värvi ka. Sellisena see tool meile meeldib ja nüüd poseerib meie magamistoas :)

 Ja selline oli tool siis kui ma ta päästsin...

 


 
Põnev töö see mööbliga mässamine :)

2 comments:

 1. Nii ilus tulemus! Mul seisab üks arvatavasti ka kusagil 60-ndatest pärit diivan. Umbes samas stiilis. Vahepeal mõtlesin küll ära visata, aga no pole suutnud veel ära otsustada! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh, Malle!
   Ma olin juba ka mitmeid kordi seda tooli ära viskamas, kogu aeg jäi ette :) Hea, et ei visanud.Seega, pole muud kui tuleb diivani restaureerimine Sul ette võtta :)

   Delete