Thursday, April 22, 2010

Teksakott.

Isetegijas on käimas vahva "Taaskasutuse" projekt. Panin ennast sinna kirja ja plaanisin algul teha ühe teistsuguse koti. Lõikasin isegi tükid juba välja...aga ei saanud ega saanud aega õmblema hakata ja hea "hoog" läks üle:)

Tuli uus idee, mida paar päeva tagasi arendama hakkasin...täna võtsin end kokku ja lõpetasin ära.

Selle koti juures sai kõik alguse siltidest, mida mul terve ports oli kõrvale pandud (no nii igaks juhuks:) ). Järgmisena oli mul plaan teha kotile õmblused väljapoole, et mõnusalt karvane jääks ja kõik muu kujunes juba iseenesest:)


Tagumisele poolele õmblesin mõned taskud, hea midagi sisse pista....ning linase voodri õmblesin ka sisse. Sangad tegin piisavalt pikad, et oleks hea õlal kanda. Ja materjaliks on muidugi vanade teksapükste/-seelikute riie.Selle teise koti õmblen ikka ka valmis...kui "hoog" peale tuleb jälle:)


10 comments:

 1. Väga kaunis kott.
  -----------
  Sukanõel

  ReplyDelete
 2. Ülilahe kott! Sobib nii teismelisele - popp ju - kui ka soliidsemas eas inimesele.

  ReplyDelete
 3. Aitäh Meeli! Vahva, et meeldib, jäin ise ka tulemusega rahule:)

  ReplyDelete
 4. See õmbluste väljapoole jätmine oli tõesti tore mõte, teeb koti hoopis huvitavamaks!

  ReplyDelete
 5. Väga lahe kott ja mulle meeldb, et oled silte nii vahvalt ära kasutanud :)

  Ave-Marii

  ReplyDelete
 6. Oh sa raks tasub mul kodust reisule minna ja kohe muutused missugused. Sa oled suurel hulgal vahvaid sokke teinud ja kotte kah veel. Kui need sokid kotti panna, siis saab koti vist täis. Mul siin väike Mia kiidab ka su sokke ja ütles, st need on nii nunnud :D. Ja kotid pidavat temameelest lahedad olema ;) .
  Seega väike teravsilm sai oma arvamuse ka sulle ära öeldud läbi vanaema :D

  ReplyDelete
 7. Aitäh, ma olen meelitatud:) Saladuskatte all ütlen, et kotte tuleb varsti veel, osa on valmis juba ja osa valmis lõigatud ja ootavad õmblemist.

  ReplyDelete