Sunday, February 19, 2017

Sünnipäevaloos / Birthday giveaway :)


Minu blogil on jälle sünnipäev, jälle on üks aasta täis saanud. Alustasin selle blogiga 2010. aastal ja igal aastal, veebruaris, olen oma blogi külastajatele väikese kingituse teinud. Nagu väike traditsioon, eksole :)

Loosirattasse panen seekord oma kaasa tehtud abivahendi lõnga vihti kerimiseks, sellel asjal on mu meelest väga naljakas nimi inglise keeles - "niddy noddy" :) . Õpetust kerimiseks ma andma ei hakka, selle kohta leiab internetist otsides palju juhendeid, tegelikult on kerimine väga lihtne ja ei midagi keerulist kui nipp on käes.

Loosis osalemiseks palun jätke kommentaar. Oleks huvitav lugeda, milline minu tehtud töö on siiani enim meeldinud ja mida huvitavat sooviksite blogis edaspidi näha ja miks teile meeldib mu blogi külastada.
Kommentaare saab jätta kuni 8. märtsini... naistepäeval loosin ühe õnneliku võitja :)

My blog has Birthday again and because that one visitor of my blog will get the gift... "niddy noddy" made by my husband. Please leave the comment until 8 of March. It would be great to read which my work you liked the most, what more you would like to see in my blog or why you like to visit my blog.

Loosimiseni! :)

7 comments:

 1. Kas tõesti on juba aasta jälle möödas ;) ?

  Kõik sinu tegemised on võrratud ja igaüks omamoodi nii tore. Kuna mütse väga ise ei koo, siis meeldivad need vist kõige rohkem. Kutsat loodan ka alati piltidelt leida :).

  ReplyDelete
 2. Ülle,

  I like your knittings and especially the fox which you knitted from the Kiri-Kari Book!

  I am in Estonia quite often, will participate at the upcoming craft camp of the Cultural Academy Viljandi the third time this summer and I will travel after that.

  It is always interesting for me to see estonian traditional patterns and I love the mittens!

  Maybe we can meet? Would be nice!

  ReplyDelete
 3. Sul on alati huvitavaid töid ja oskuslikult tehtud! Ja õnnesoovid blogile!

  ReplyDelete
 4. Sinä teet kauniita lapasia ja sormikkaita, myös miehesi tekee hienoja käsitöitä. Nyt tulee mieleen se teidän kaunis kesäkeittiöja se grilli;) Onnittelut seitsemän vuotiaalle!

  ReplyDelete
 5. Palju õnne blogipäeva puhul! Aastad lendavad nagu... no nagu aastad. Sinu blogi on hea näide kvaliteetsest tööst ja ilusast viimistlemisest. Loosis ei osale aga hoian teistele pöialt :D

  ReplyDelete
 6. Kas sa näe! Kus minu kommentaar siis jäi? Egas midagi kirjutan veel kord. :))

  Palju õnne blogile ja sulle! Mulle meeldivad kõik sinu tööd. Enam ootan kindaid, kotte ja kaarte. :) Edu!
  Loosis ei osale, aga teistele soovin head loosiõnne. :)

  ReplyDelete
 7. Loosiratas keerutas võitjaks Ainika, palju õnne! Loodan, et kingitus meeldib ja kasutust leiab!

  Aitäh toredate kommentaaride eest! Nii tore on neid lugeda... kahju, et sel korral oli osalejaid nii vähe.
  Thank you for all good words!

  ReplyDelete